اگه میخوای مدرس سایت آی آر پروگرم بشی این صفحه رو تا آخر بخون !!!

ارسال درخواست تبدیل شدن به مدرس برای تدریس در سایت

اگه تصمیم دارین که یکی از مدسای سایت آی آر پروگرم بشین بهتون تبریک میگم شما میتونین تز طریق تدریت تو آی آر پروگرم به در آمد های خوبی برسین پس اگه تخصصی دارین که میتونین اون رو آموزش بدین و منتقل کنین به افراد دست به کار بشین . تنها 30 درصد از درآمد دوره شما به سایت آی ر پروگرم میرسه پس این رو در نظر بگیرین که هدف آی آر پروگرم ایجاد یه بستر مناسب برای معرفی شما متخصصان عزیزه.

چگونه به یک مدرس تبدیل شویم؟

در اینجا می توانید به یک مدرس تبدیل شده و کسب درآمد کنید

لطفا برای ارسال درخواست وارد شوید !
درصد همکاری با آی آر پروگرم چگونه است ؟
آی آر پروگرم تنها بستر عرضهٔ محتوا است و تولیدکننده را در فروش آن سهیم می‌کند. آی آر پروگرم برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از تولیدکننده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد. اگر محتوا خریدنی (برای فروش) باشد و به‌صورت انحصاری در آی آر پروگرم قرار داده شود، ٪۷۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد. و برای محتوایی که خارج از آی آر پروگرم نیز به صورت آنلاین منتشر شود، ٪۵۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم خواهد شد.
محتوای من چقدر می ارزد؟
ارزش گذاری محتوای تولیدکنندگان بر عهدهٔ خود آنها است. اما آی آر پروگرم بر اساس معیارهای مختلف رشد بازار و قیمت‌های رقابتی، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.
نحوه و شرایط تسویه در آی آر پروگرم چگونه است ؟
در پنل آی آر پروگرم لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد، و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از ۱۰۰ هزارتومان باشد، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را بدهید. آی آر پروگرم در روز اول هر ماه به درخواست‌های تسویه رسیدگی می‌کند و ظرف مدت ۷۲ ساعت از پایان وقت اداری پانزدهم ماه شمسی مبلغ مورد درخواست به حساب اساتید واریز خواهد شد.
نرم افزار Camtasia نرم‌افزار مناسبی برای ضبط و ادیت ویدئوهای آموزشی است و به شما این امکان را می‌دهد که در صورت نیاز، صدا و تصویر را به صورت جداگانه با نرم‌افزارهای مختلف ضبط کرده و وارد این نرم افزار کنید.
فایل های مورد نیاز برای تهیه و ارایه آموزش به irprogram را می‌توانید از این قسمت دانلود کنید.
اندازه تصویر در ویدئوی آموزشی باید به گونه‌ای باشد که کاربر بتواند به راحتی جزئیات تصویر را مشاهده و آموزش را دنبال کند. پشنهادما (۱۹۲۰×۱۰۸۰)HD است.
ترجیحا از بزرگنمایی تصاویر بی‌کیفیت خودداری کنید چراکه تصویر را پیکسلی نشان داده و تجربهٔ مناسبی را برای کاربران ایجاد نمی‌کند.
-irprogram محتوای آموزشی را به نام خود شما منتشر می‌کند و شما می‌توانید در پروفایلى که برای معرفی در اختیار شما قرار می‌گیرد، رزومهٔ کاری، لینک شبکه‌های اجتماعی و وب سایت شخصی خودتان را قرار بدهید. بنابراین نیازی نیست درون محتوای ویدئویی تبلیغات کنید، یا چهرهٔ خودتان را در فیلم قرار بدهید یا زیرنویس و واترمارک در آموزش بگذارید. البته این به معنای آن نیست که نیازی به معرفی خودتان نیست.
-صدای رسا و با کیفیت یکی از مهمترین ویژگی‌های ویدئوهای آموزشی است. کاربران دوست دارند صدایی که می‌شوند بدون نویز باشد و نسبت به صدای بی‌کیفیت واکنش منفی نشان می‌دهند.
-برای صدای خوب، الزاما نیازی به میکروفون گران‌قیمت ندارید. بلکه برای مطمئن شدن از کیفیت صدا، حتما قبل از ضبط با سیستم‌ها، تنظیمات و میکروفون‌های مختلف صدای خود را تست کنید.
برای آموزش پیشنمایش آماده کنید
ویدئوی معرفی مناسب، به کاربران کمک می‌کند تا با اعتماد بیشتری محتوای شما را برای یادگیری انتخاب نمایند.
ویدئوی معرفی شامل توضیحاتی در مورد اطلاعاتی است که در این دوره به کاربران انتقال داده می‌شود.
برای ترغیب کاربران به مشاهدهٔ ویدئوی معرفی شما، توصیه می‌کنیم ویدئوی معرفی شما حداکثر سه دقیقه باشد.
توجه : برای آموزش بر اساس سرفصل یک فایل پاور پوینت تهیه کنید .
موضوعاتی که بهتر است در ویدئوی معرفی به آن اشاره کنید شامل موارد زیر می‌شود
معرفی مدرس
سابقه (در صورت تمایل)
موضوع دوره و موضوعاتی که در دوره به آن اشاره خواهد شد
این دوره برای چه کسانی مناسب است
پیش نیاز دوره چیست
در انتها کاربران چه چیزی را یاد می‌گیرند
آموزش را به ویدئو های کوتاه بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه تقسیم کنید
کاربران ویدئوهای کوتاه و گام‌به‌گام را راحت‌تر دنبال می‌کنند. بنابراین جهت انتقال بهتر مفاهیم و یادگیری بهتر کاربران، توصیه می‌شود دوره آموزشی خود را به انتخاب خودتان، به بخش‌های کوچک چند دقیقه‌ای تقسیم کنید. بهترین زمان برای هر ویدیو ۲۰ تا ۳۰ دقیقه است، مگر آنکه مبحث در این زمان نگنجد. اگر ویدیوی شما بلندتر از این زمان شد سعی کنید ضرباهنگ آن را حفظ کنید تا کسل‌کننده نشود و حواس یادگیرنده پرت نشود. ویدئوهای کوتاه، تأثیر زیادی در سهولت یادگیری و حفظ توجه و تمرکز کاربر دارد و مسیر آموزش را به روشنی برای کاربران مشخص می‌کند.
فایدهٔ دیگر تقسیم آموزش به ویدئوهای کوتاه این است که باعث می‌شود موضوعات در ویدئوهای مجزا قرار بگیرد و به کاربران کمک می‌کند که راحت‌تر موضوعی که دنبالش هستند را پیدا کنند. این کار یادگیری کاربر را راحت‌تر می‌کند.
انتخاب موضوع آموزش
انتخاب موضوعاتی که کمتر یا به صورت سطحی در مورد آن در وب فارسی صحبت شده، می‌تواند یکی از رموز موفقیت ویدئوی آموزشی شما باشد.
ارسال آموزش 
 ارسال آموزش میتواند در تلگرام انجام شود یا هم بر روی یکی از سایت های picofile یا uploadboy آپلود را انجام دهید و بعد لینک را درتلگرام ارسال کنید . (۰۹۳۳۶۲۳۵۰۵۷)
تسویه حساب با مدرسین به دوصورت است
اول:پرداخت به ازای هر ساعت آموزش
پرداخت به ازای هر ساعت به این صورت است که بعد از اتمام ضبط دوره توسط مدرس تعداد ساعات دوره محاسبه میشود و مبلغ هر ساعت با مدرس هماهنگ شده و هزینه آموزش بر مبنای مبلغ هر ساعت محاسبه شده و در پایان هر ماه به حساب مدرس واریز میشود !
دوم:پرداخت به صورت درصد آموزش
این نوع از تسویه به این صورت است که مدرس آموزش را ضبط میکند و ۷۰ درصد از فروش آموزش در پایان هر ماه به حساب مدرس واریز میشود
نکته : مدرسینی که به صورت همکاری در فروش همکاری میکنند یک پنل مجزا دارند که از این پنل به طور کامل میزان فروش دوره و دریافتی خود را میتوانند مدیریت کنند