جلسه شانزدهم : تنظیمات خواندن در وردپرس

در قسمت تنظیمات خواندن در وردپرس شما می توانید تنظیمات مربوط به خواندن و مشاهده نوشته ها را انجام دهید در ادامه این تنظیمات را با هم بررسی خواهیم کرد.

تنظیمات خواندن در وردپرس

در برگه نخست نمایش داده شود

در این قسمت شما می توانید یکی از گزینه های نوشته های تازه یا برگه یکتا را برای صفحه ی اول سایت خودتان انتخاب کنید. اگر گزینه ی نوشته های تازه را انتخاب کنید در این صورت نوشته‌های جدیدی که در سایت شما منتشر می‌شوند، از بالا به پایین فهرست شده و یک حالت پویا دارد که با هر بار انتشار مطلب، صفحه اصلی سایت شما تغییر می‌کند. اگر شما برگه یکتا را انتخاب کنید یک برگه که حاوی متن و محتویات صفحه اصلی است به صورت ثابت خواهید داشت.

بیشترین تعداد نوشته ها در هر برگه ی وبلاگ

در این قسمت تعداد نوشته هایی که در قسمت برگه ی وبلاگ می خواهید نمایش داده بشود را انتخاب می کنید که اگر تعداد نوشته ها از این عدد بیشتر شد برگه صفحه بندی بشود و بقیه نوشته ها در صفحه های دیگر نمایش داده شود.

بیشتر بخوانید :   افزونه WooCommerce Shortcodes

بیشترین تعداد نوشته ها در خوراک

در این قسمت موارد یا نوشته‌های موجود در خوراک یا Feed سایت را از اینجا می‌توانید تعیین نمایید. اگر به نشانی خوراک سایت خود تشریف ببرید، خواهید دید که تعدادی از آخرین مطالب برای مشترکین خوراک سایت شما به نمایش در می‌آید. تعداد آنها را از این قسمت می‌توانید تعیین نمایید.

برای هر نوشته در خوراک نمایش بده

در این قسمت می توانید برای خوراک یا Feed تعیین کنید که همه ی نوشته را نشان بدهد یا خلصه ای از آن را نمایش دهد.

نمایش به موتورهای جستجوگر

در این قسمت شما اگر گزینه ی” از موتورهای جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند” را تیک بزنید دیگر موتورهای جستجو نظیر google  و yahoo و …  اجازه ندارند که صفحات شما را بررسی کنند.

تهیه شده در irprogram

۰ پاسخ

منتظریم ببینیم نظر شما چیه ؟

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *