آموزش وردپرس

آموزش های وردپرس / آموزش نصب وردپرس و…

آموزش وردپرس

معرفی دوره

معرفی دوره آموزش وردپرس

به زبان ساده وردپرس، یک سیستم سایت ساز به صورت  وبلاگ ، فروشگاه ، و…. (از هر نوع و هر مدل است) که به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است  و شما میتوانید با مراجعه به سایت wordpress.org و سایت وردپرس فارسی وردپرس رادانلود کرده و آن را روی فضای اینترنتی خود نصب کنید .سپس وب سایت خود را به طور کامل با جزئیات و امکانات متفاوت و طرح دلخواه بر روی آن راه اندازی کرده و مطالب و بخشهای مختلف سایت را خودتان مدیریت کنید.

به زبان حرفه ای تر وردپرس یک نرم افزار تحت وب متن باز (open source) می باشد که در دسته ی سیستم های مدیریت محتوا یا همان CMS ها که مخفف (Content Management System) می باشند، قرار میگیرد. از آنجا که سیستم وردپرس رایگان است، هر کاربری می تواند فایل های مربوطه ی آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهد. البته بدیهی است که وردپرس بخشی از نیازهای کاربران را برآورده می کند اما برای شخصی سازی و برآورده ساختن سایر نیازها، به متخصصینی نیاز است که تغییرات لازم را ایجاد کرده و یا سایر امکانات و ابزار مورد نیاز کاربران را فراهم نمایند پس نیاز است که آموزش وردپرس را فرا بگیرند.

با آموزش وردپرس همراهمون باشین …..

سرفصل دوره
سوالات متداول

مخاطبین این دوره چه کسانی هستند؟
هم دولوپرهای باتجربه و حرفه‌ای و هم دولوپرهای تازه‌کاری که تجربهٔ چندانی در حوزهٔ توسعهٔ نرم‌افزار ندارند می‌توانند به‌ عنوان مخاطبین اصلی این دورهٔ آموزشی قلمداد گردند.و تمام کسانی که به مبحث شیرین طراحی ول علاقه مند هستند .

هزینهٔ این دوره چقدر است؟
این دوره کاملاً رایگان و به‌ صورت آنلاین برگزار می‌گردد.

آیا این دوره پیش‌نیاز خاصی دارد؟
این آموزش ها پیشنیاز خاضی نداره .

پس از اتمام دوره چه چیز هایی یاد میگیریم ؟
دانشجویانی که این دوره رو بگذرونن یاد میگیرن که چجوری با وردپرس سایت طراحی کنن.