خانه Android, Android Hardware, اندروید, سخت افزار در آندروید, فیلم آموزشی سخت افزار در اندروید-جلسه چهارم(Sensors & Brightness)

سخت افزار در اندروید-جلسه چهارم(Sensors & Brightness)

درود

امروز با قسمت چهرم از فصل پنجم اموزشی اندروید در خدمتتونم.

در جلسه قبل ما به معرفی سنسور ها و نحوه تعریف و فراخوانی اونها پرداختیم. از دو سنسور شتاب سنج و نور استفاده کردیم و مقادیری رو دریافت کردیم. به کمک سنسور شتاب سنج نیز پروژه ای نوشتیم تا به صورت کاربردی نحوه استفاده از این سنسور را نمایش دهیم.

در این جلسه به معرفی سایر سنسورخای موجود میپردازیم. از اونجایی که نحوه تعریف و استفاده از همه سنسورها به یک شکل میابشد در این جلسه فقط به معرفی سنسورها و معرفی توابع و سایر مشخصاتشون  پرداختیم. به طور کلی سه دسته سنسور در دستگاه های آندرویدی وجود دارد. سنسور های موقعیتی – سنسورهای حرکتی – سنسورهای محیطی. در این جلسه به کمک یک فایل ورد که کنار فیلم آموزش موجود هست به معرفی تک تک سنسورها پرداختیم.

همچنین به دلیل درخواست زیاد کاربران در این جلسه نحوه کنترل نور صفحه نمایش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. این قابلیت در برنامه هایی مانند کتابها و سایر برنامه های مشابه کاربرد دارد. بدین صورت که کاربر به دلیل اینکه مدت زمانه زیادی برای مطالعه به صفحه گوشی خود نگاه میکند برنامه باید این قابلیت را داشته باشد که کاربر بتواند نور صفحه نمایش را به دلخواه خود تنظیم کند.

Android Learning S05-E04 (Sensors)-pic

 

در این جلسه:

  • معرفی کامل همه سنسورهای آندروید
  • نحوه تنظیم نور صفحه نمایش

 

پرداخت آنلاین و دانلود فوری

زمان : ۲۰ دقیقه

حجم فایل زیپ : ۳۰ مگابایت

قیمت : ۳۰۰۰ تومان

نحوه پرداخت و دانلود فوری: پرداخت توسط کلیه کارت های عابر بانک عضو شتاب، بعد از پرداخت همون موقع لینک دانلود برای شما ایمیل می شود و می توانید محصول را دانلود کنید.

سایر فصل های آموزشی آندروید:

پیشنهاد میکنیم
دیدگاه ها
  1. محمد گفت:

    با سلام و تشکر از آموزش های مفید شما

دیدگاه شما

نام

ایمیل

سایت( اختیاری )

*